Ücretsiz Udemy Kursları

  • Forum kurallarına uyarak hareket ediniz aksi takdirde yönetim sorumlu tutulmaz

Admin

Yönetici
Administrator
1 Tem 2019
119
46
28
Sakarya
www.teknoneed.com
PYTHON ile Veri Analizi Giriş Eğitimi >> https://www.udemy.com/veri-bilimi-ve-makine-ogrenmesi-icin-python/
Amazon FBA Başlangıç Eğitimi >> https://www.udemy.com/amazon-fba-baslangic-egitimi/
Sıfırdan Adım Adım Html 5 ve Css 3 Eğitim Seti>> https://www.udemy.com/sifirdan-adim-adim-html-5-ve-css-3-egitim-seti/
Detaylı HTML ve CSS Eğitim Seti>> https://www.udemy.com/detayli-html-ve-css-egitim-seti/
Uzmanından Ücretsiz Wordpress Eğitimi>> https://www.udemy.com/uzmanindan-ucretsiz-wordpress-egitim-seti/
Python ile Yazıdan Sese>> https://www.udemy.com/python-ile-yazidan-sese/
Python Programlamanın Temelleri>> https://www.udemy.com/python-programlamann-temelleri/
Unity 3D ile Sıfırdan Oyun Geliştirmeyi Öğrenin>> https://www.udemy.com/unity-egitim-seti/
Android - Kotlin ile Uygulama Geliştirme>> https://www.udemy.com/android-kotlin-ile-uygulama-gelistirme/
JSON Eğitimi (Uygulamalı)>> https://www.udemy.com/json-egitimi/
(Ücretsiz) Kod Yazmadan Kişisel Web Sitesi Oluşturma>> https://www.udemy.com/kod-yazmadan-kisisel-web-sitesi-yapma-egitim-seti/
Tamamı ile Web Tasarım>> https://www.udemy.com/web-tasarim/
Linux: Herkes İçin Özgür İşletim Sistemi>> https://www.udemy.com/temel-linux-terminal-komutlar/
ÜCRETSİZ ! 3D Sıfırdan Catia Eğitimi (3D Örnek Çizimlerle)>> https://www.udemy.com/sfrdan-catia-egitimi-3d-ornek-cizimlerle/
YDS YÖKDİL ve YKS-DİL İNGİLİZCE SINAVLARI HAZIRLIK REHBERİ>> https://www.udemy.com/yds-yokdil-ve-yks-dil-ingilizce-sinavlari-hazirlik-rehberi/
Unity - Kendi Serverini Yazarak Online Oyununu Yapmak>> https://www.udemy.com/unity-kendi-serverini-yazarak-online-oyununu-yap/
Basitten Karmaşığa Adım Adım JQUERY Eğitim Seti>> https://www.udemy.com/basitten-karmasiga-adim-adim-jquery-egitim-seti/
iPhone İçin Chat Uygulaması UI Tasarımı>> https://www.udemy.com/course/iphone-icin-chat-uygulamas-ui-tasarm/
Sıfırdan Türkçe İos Programlama Öğrenin>> https://www.udemy.com/course/sifirdan-ios-programlama-ogrenin/
Derinlemesine Excel Vlookup ve Index-Match fonksiyonları>> https://www.udemy.com/course/derinlemesine-excel-vlookup-ve-index-match-fonksiyonlar/
Sketch ile Arayüz Tasarımına Giriş (UI Dersleri)>> https://www.udemy.com/course/sketch-ile-arayuz-tasarmna-giris-ui-dersleri/
Scratch ile Çocuklar için Kodlama (2019)>> https://www.udemy.com/course/scratch-ile-cocuklar-icin-kodlama/
Android Uygulama Geliştirme - Kotlin Eşliğinde>> https://www.udemy.com/course/android-uygulama-gelistirme-kotlin-esliginde/
Web Tasarım ve Kodlama + Seo - Hızlı ve Kolay>> https://www.udemy.com/course/yeni-baslayanlar-icin-1-saat-de-hizlandirilmis-html-5-kursu/
C# ile Katmanlı Mimari Öğren : Ado .Net ile WinForm>> https://www.udemy.com/course/1-saatte-c-sharp-ile-katmanli-mimari-ogren/
Sıfırdan ReactJS ve Context Api>> https://www.udemy.com/course/sifirdan-reactjs-ve-context-api/
A'dan Z'ye Bootstrap 4>> https://www.udemy.com/course/adan-zye-bootstrap-4-egitimi/
Sıfırdan Macbook Pages Öğrenin>>
https://www.udemy.com/course/sfrdan-macbook-pages-ogrenin/
Windows Server Hakkında Kısa Bilgi>> https://www.udemy.com/course/windows-server-hakknda-ksa-bilgi/
Herkes için Scratch Eğitimi ve Uygulamaları>> https://www.udemy.com/course/herkes-icin-scratch-egitimi-ve-uygulamalari/
Bootstrap ile Web Site Yapımı>> https://www.udemy.com/course/bootstrap-ile-web-site-yapm/
Wordpress İle Basit Blog Teması Yapımı>> https://www.udemy.com/course/wordpress-tema-yapimi/

CTRL+F yaparak istediğin kursu bulabilirsin ve senin bildiğin ücretsiz kursları bana mesaj olarak atabilirsin böylelikle ekleme yapabilirim.
Kırık Link Bildir "
iletişim"
 
Son düzenleme: