• Forumu daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz lütfen şikayet bölümünden bizi eleştirin.

Web Tasarım İçin Program Önerileri

Fearless

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.yakın zamanda web tasarım işine başladım fakat not defteri ile yazmak çok zor ve uğraştırıcı.basit ve hızlı kod yazmamı sağlayan mümkünse karanlık tasarım bulunan kod editörü önerebilirmisiniz?

Mr.Bold

Moderator
Merhaba.benimde kullanmış olduğum brackets kod editörü gayet güzel.kendi hazır eklentileri var basitçe kurabiliyorsun.otomatik kod tamamlama eklentiside var.karanlık modu da var.Aynı zamanda Sublime text 3 de var o da gayet güzel bir program.eklentileri mevcut fakat otomatik olarak eklenti kuramazsanız manuel kurma gibi bir özelliğide var.ben ikisinide kullanmış biri olarak brackets bir gömlek daha üstün olduğunu söyleyebilirim.tabi karar sizin

Brackets Ücretsiz İndirmek İçin: Tıklayın

Sublime Text 3 Ücretsiz İndirmek İçin: Tıklayın

Admin

Yönetici
Administrator
Merhaba.benimde kullanmış olduğum brackets kod editörü gayet güzel.kendi hazır eklentileri var basitçe kurabiliyorsun.otomatik kod tamamlama eklentiside var.karanlık modu da var.Aynı zamanda Sublime text 3 de var o da gayet güzel bir program.eklentileri mevcut fakat otomatik olarak eklenti kuramazsanız manuel kurma gibi bir özelliğide var.ben ikisinide kullanmış biri olarak brackets bir gömlek daha üstün olduğunu söyleyebilirim.tabi karar sizin

Brackets Ücretsiz İndirmek İçin: Tıklayın

Sublime Text 3 Ücretsiz İndirmek İçin: Tıklayın
Bende sublime text kullanıyorum gerçekten güzel bir ide