Windows 7 için son geliyor !

  • Forum kurallarına uyarak hareket ediniz aksi takdirde yönetim sorumlu tutulmaz

WualHasan

Yeni Üye
15 Tem 2019
26
12
3
Ankara
10
Bir çok kullanıcın severek ve kolaylıkla kullanabildiği Windows 7 için son yaklaşıyor ! Teknoloji'nin ilerlemesi ile birlikte yeni yazılımlar ortaya çıktı . Bir yıl önce gelen açıklamada , Microsoft yetkilileri kısa bir zaman içinde 7’den desteği keseceğini açıkladılar. Bu sürümün oyun performansında çok işe yaradığını söyleyebiliriz .

Bir süre sonra tekrardan açıklama yapan Microsoft yetkilileri Windows 7′ nin desteğini 14 Ocak 2020 Tarihinde keseceğini Yayımladı.Oyun Sektörüne bakacak olursak, bir çok Oyun geliştiricisi bu açıklamdan sonra normal olarak pozisyonlarını almış durumdalar.

Windows 7 kullanan kullanıcılar daha sağlıklı ve daha verimli bir keyif sürmesi için Windows 8.1geçmek zorunda kalacaklar . Bundan sonra sıra Windows 8.1 için kötü haber gelecek gibi gözüküyor . Yeni yeni yazılımlar ortaya çıktıkça eskileri yok ediyorlar .
 
  • Beğen
Tepkiler: sefaozfrt

Mr.Bold

Moderator
1 Tem 2019
32
12
8
Uganda
yeni sürümler,yeni güncellemeler... hiçbirisi win 7 kadar stabil ve iyi olamıcaklar.yaptıkları şey sadece sürüm yükselterek para harcamamızı sağlamaları.
 
  • Beğen
Tepkiler: WualHasan